Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
FirmaPROFILDOORS została założona w 2002 roku. Znajduje się na liście wiodących dostawców w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. W związku z aktywnym rozwojem oficjalnego przedstawicielstwa w Polsce szukamy w zespole energicznego, zorientowanego na wyniki regionalnego przedstawiciela handlowego.
Obowiązki
-Utrzymanie i rozwój bazy klientów;
-Budowanie długoterminowych relacji z klientami korporacyjnymi;
-Pozyskiwanie do współpracy klientów z branży;
-Budowa własnego portfolio klientów, a następnie współpraca i rozwój pozyskanych firm;
-Analiza rynku i konkurencji;
-Realizacja celów sprzedażowych;
-Pełne wsparcie transakcji (negocjacje, oferty handlowe, faktury, zatwierdzanie umów, kontrola wysyłki, praca z należnościami);
-Promocja nowych rodzajów produktów;
-Częste podróże służbowe;
-Raportowanie prowadzonych działań;
Wymagania
-Doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów;
-Doświadczenie w branży drzwiowej;
-Zdolności sprzedażowe;
-Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne;
-Umiejętność badania rynku i budowania bazy klientów;
-Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski;
-Inicjatywa w działaniu i nastawienie na realizację celu;
-Prawo jazdy;
-Samochód prywatny będzie dodatkowym atutem;
-Znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
Warunki pracy
-Praca w stabilnej, stale rozwijającej się firmie;
-Młody przyjazny zespół;
-Wynagrodzenie zasadnicze i motywujący miesięczny system prowizyjny;
-Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości;
-Realną możliwość awansu;
-Szkolenie korporacyjne;
Wyślij CV
Nazwisko Imię